Mobileri Kupa
Reklamo Ketu! Reklamo ketu!
Flamur Ismaili, këngëtari strugan promovon këngën dhe videoklipin e ri ” MË FAL AROMËN” (VIDEO)
Kulturë, Qyteti, Slider

Flamur Ismaili, këngëtari strugan promovon këngën dhe videoklipin e ri ” MË FAL AROMËN” (VIDEO)

Flamur Ismaili nga Frëngova e Strugës është këngëtari i mirënjohur strugan i cili interpreton mrekullisht këngēn popullore shqiptare ku gjithandej ështu i pëlqyer nëpër ahengje familjare edhe më gjerë.

Flamur Ismaili vjen me këngën dhe videoklipin e të ri “Më fal aromën” e cila është e intepretuar mrekullisht.

Muzika,teksti dhe orkestrimi janë të autorit, Vullnet Ibraimi.

Ky videoklip u realizua nga produksioni “BOEN”.

Më poshtë keni edhe videoklipin e ri të bilbilit të këngës popullore shqiptare ,Flamur Ismaili.(VIDEO)

December 17, 2021
Butik Mili

Struga Ekspres