Mobileri Kupa
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
12 viktima dhe 327 raste të reja me virus
Maqedoni, Slider

12 viktima dhe 327 raste të reja me virus

Nga Ministria e Shëndetësisë, informojnë se gjatë 24 orëve të fundit nga 2.740 testime të realizuara 327 persona kanë rezultuar pozitivë me virusin korona, transmeton TV21.

Instituti i Shëndetit Publik në 24 orët e fundit ka regjistruar 325 pacientë të shëruar nga korona virusi, ndërkaq, 12 pacientë e kanë humbur betejën me Covid-19.

December 17, 2021

Struga Ekspres