Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeSliderFiton Bayerni

Fiton Bayerni

Bayern Munich ka fituar 2:0, sikurse edhe Borussia Monchengladbach.

Bayern Munichu ka arritur të shënojë fitore në kuadër të Kupës së Gjermanisë kundër Braunschëeig.

Bavarezët triumfuan 2:0 në këtë sfidë me golat nga David Alaba (45’) dhe Mario Gotze (57’).

Fitore 2:0 ka shënuar edhe Borussia Monchengaldbach e cila triumfoi kundër Kickers Offenbach.

Kruse (52’) dhe Herrmann (83’) shënuan golat e fitores. Granti Xhaka luajti 87 minuta dhe u ndëshkua me karton të verdhë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments