Saturday, May 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeSliderBarcelona kualifikohet në finale

Barcelona kualifikohet në finale

Barcelona ka shënuar fitore 3:1 në sfidën e dytë kundër Villarrealit.

Skuadra katalunase, Barcelona, ka shënuar fitore edhe në sfidën e dytë kundër Villarrealit.

Blaugranët triumfuan 3:1 në sfidën e luajtur në El Madrigal, sikurse që kishin fituar 3:1 edhe në Camp Nou.

Neymar (3’ dhe 88’) dhe Suarez (73’) shënuan golat e kësaj fitoreje për Barcelonën, teksa Dos Santos (39’) realizoi golin e vetëm të vendasve.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments