Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShqipëriShperthime pa fund ne Tirane

Shperthime pa fund ne Tirane

Një automjet ka shpërthyer mbëmjen e sotme në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:00 të mbrëmjes, pranë stadiumit ‘Dinamo’, ku një automjet tip ‘Benz ML’ me targa AA 948 AP është hedhur në erë përmes një shpërthimi të telekomanduar.

Nga informacionet e para mësohet se automjeti ka qenë i parkuar në momentin e shpërthimit, ndërsa ka mbetur i plagosur shtetasi Robert Prenga, i cili mendohet se është pronari i mjetit. Ai është dërguar menjëherë në spitalin e Traumës për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka nisur hetimet

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments