Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShqipëriEksplozive pa fund ne Shqiperi

Eksplozive pa fund ne Shqiperi

Eksplozive pa fund ne Shqiperi,deshen te hedhin ne ere Edmond Kadiun bashke me makinen e tij,por ky i  fundit  per fat te mire nuk gjendej brenda makines.

Makina e një biznesmeni nga Fusha Kruja ka shpërthyer mbrëmjen e sotme nga një sasi eksplozivi që i ishte vendosur.

Fatmirësisht, i zoti i saj, Edmond Kadiu, nuk ndodhej brenda në automjet në momentin e shpërthimit, sepse e kishte parkuar atë në dalje të qytetit, vetëm pak metra larg komisariatit të Policisë. Mësohet se Kadiu ka në pronësi disa lokale dhe dyqane ushqimore.Makina ishte një Benz me targa AA 044 KJ.

Policia ka nisur menjëherë hetimin për zbulimin e autorëve të mundshëm.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments