Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJa cfare thote Stavrevski per incizimin e bisedes me Jankullovsken

Ja cfare thote Stavrevski per incizimin e bisedes me Jankullovsken

Me ne fund del ne skene dhe Zoran Stavrevski pas ”shperthimit” te ‘bombes’  numer 6 nga partia e LSDM-se, kesaj radhe ne shenjester te pergjimeve ishte ai dhe Gordana Jankullovska

Stavrevski tregon se incizimet nuk jane te plota dhe kane qellim te shkaktojne përçarje.

Ministri I financave Zoran Stavrevski ka deklaruar se incizimet e sotme nga bisedat telefonike mes tij dhe Gordana Jankullovskës të cilat u publikuan nga lideri opozitarë Zoran Zaev, ishin jo të  plota  dhe të natyrës selektive të cilat kishin për qëllim të shkaktojnë përçarje.

Sipas Stavrevskit  gjithë ajo që e ka thënë sot Zaevi nuk është pjesë e realitetit, gjegjësisht janë prezantuar biseda selektive larg së vërtetës dhe të nxjerra nga konteksti.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments