Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniE rëndë/ Nëna le në rrugë foshnjën në karrocë, arrestohet

E rëndë/ Nëna le në rrugë foshnjën në karrocë, arrestohet

Siç njofton MPB-ja, në orën 14:40 është marrë njoftim se në zonën e Karposhit është gjetur një karrocë në të cilën ndodhej një foshnjë, në të cilën kishte kontaktin telefonik të nënës dhe raportet mjekësore.

Së shpejti, zyrtarët policorë nga SPB Shkup kanë gjetur nënën M.S (19) nga Shkupi dhe e kanë privuar nga liria.

Pas zbardhjes dhe dokumentimit të plotë të rastit, ndaj saj do të ngrihet padi përkatëse, njoftoi MPB.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments