Monday, May 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniDigjet një banesë, për ndihmë ju del edhe kryetari i komunës

Digjet një banesë, për ndihmë ju del edhe kryetari i komunës

Në afërsi të komunës së e Çairit zjarri ka përfshirë një banesë, ndërsa në vendngjarje ka dalë edhe kryetari i komunës Visar Ganiu i cili familjes banesa e të cilëve është kapluar nga zjarri u ka premtuar mbështetjen e komunës për të tejkaluar këtë fatkeqësi.
Ekipet e zjarrfikësve menjëherë kanë dalë në teren dhe kanë lokalizuar zjarrin.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments