Sunday, February 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShowbizDegjeneron ‘Dance With Me’, koregrafi Albi Nako i thotë aktores bukuroshe: ‘Ti...

Degjeneron ‘Dance With Me’, koregrafi Albi Nako i thotë aktores bukuroshe: ‘Ti je kuçkë…!’

Mbrëmjen e sotme në spektaklin “Dance With Me”, Albi Nako i ka lënë të gjithë pa fjalë teksa ka dhënë gjykimin e tij për kërcimin e Ana Likës dhe Albi Isakajt.

Pasi çifti ka realizuar performancën e tyre, Nako i është drejtuar Anës: Ti Ana je një kuçkë e vërtetë, në kuptimin e mirë.

Kërceve shkëlqyer”. Edhe pse ky koment i la të gjithë të shtangur, Albi i ka vlerësuar me notën 10 duke qetësuar pak situatën.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments