Friday, April 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiKy është veleshtari nga Struga që ”detyron” policin serb të shajë kriminelin...

Ky është veleshtari nga Struga që ”detyron” policin serb të shajë kriminelin Millosheviq (VIDEO)

Edhe sërbët Malit të Zi e urrejnë Milosheviqin, madje edhe ata që i kanë shërbyer prej kohësh këtij krimineli që la njollë të keqe në historinë e udhëheqjes së tij.

Emin Muça,veleshtari nga Struga në një udhëtim të rastësishëm me policinë sërb kupton urrejtjen edhe të policëve serb ndaj diktatorit gjakatar Sllobodan Millosheviq!Ai gjatë rrugëtimit i kujton kriminelin sërb,por polici nuk priton të nxjerrë mllefin ndaj kasapit të ballkanit duke e sharë dhe fyer atë.Për më tepër shikoni videon e plotë (VIDEO) /Struga Ekspres/

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments