/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!

Sport

Derbi në Seria A: Milan-Juve,a do të anulohet?!
Slider, Sport

Derbi në Seria A: Milan-Juve,a do të anulohet?!

Pas dy rasteve pozitive me “Covid-19”, Juventusi ka vendosur që ta shtyejnë udhëtimin e tyre për në Milano. Klubi nga Torino përmes dy komunikatave për shtyp ka njoftuar se lojtarët, Alex Sandro dhe Huan Kuadrado kanë rezultuar pozitiv me “Covid-19”. Tani, “Zonja e Vjetër” ka kryer edhe disa teste të reja në mënyrë që të…

Endrit Arifi, futbollisti 8 vjeçar nga Shumi i Strugës, një yll që shkëlqen në Zvicër (FOTO)
Qyteti, Slider, Sport

Endrit Arifi, futbollisti 8 vjeçar nga Shumi i Strugës, një yll që shkëlqen në Zvicër (FOTO)

8 vjeçari Endrit Arifi, është talenti i jashtëzakonshëm në futboll i cili po mahnit tê gjithë trajnerët e ekipeve të grupmoshave të vogla në Zvicër. Endrit Arifi është i lindur në vitin 2012 në Zürich të Zvicrës,me prejardhje nga Shumi i Strugës, njofton Struga Ekspres. Shumë trajner dhe futbollist të njohur në Zvicër kur shohin…

Endrit Arifi, futbollisti 8 vjeçar nga Shumi i Strugës që po mahnit Zvicrën, një yll që shkëlqen në sytë e të gjithve në stadium (FOTO)
Qyteti, Slider, Sport

Endrit Arifi, futbollisti 8 vjeçar nga Shumi i Strugës që po mahnit Zvicrën, një yll që shkëlqen në sytë e të gjithve në stadium (FOTO)

8 vjeçari Endrit Arifi, është talenti i jashtëzakonshëm në futboll i cili po mahnit tê gjithë trajnerët e ekipeve të grupmoshave të vogla në Zvicër. Endrit Arifi është i lindur në vitin 2012 në Zürich të Zvicrës,me prejardhje nga Shumi i Strugës, njofton Struga Ekspres. Shumë trajner dhe futbollist të njohur në Zvicër kur shohin…

Spanja nuk pranon të përballet me Kosovën
Kosovë, Slider, Sport

Spanja nuk pranon të përballet me Kosovën

Kosova që fillimisht u tërhoq në grupin A, pastaj kalojë të grupi B në mënyrë që të mos përballet me Serbinë është duke vazhduar të këtë probleme lidhur me këtë short. Shkaktari kryesor është sepse Spanja dhe Federata e saj kanë vendosur të mos përballen në asnjërën ndeshje ndaj Kosovës. Sipas faqes që është publikuar…

‘Kur zbres në fushë ndihem si një fëmijë që ha karamele për herë të parë’/ Ibrahimoviç tregon sekretin e suksesit
Slider, Sport

‘Kur zbres në fushë ndihem si një fëmijë që ha karamele për herë të parë’/ Ibrahimoviç tregon sekretin e suksesit

Ibrahimovic është lideri i këtij Milani që nuk njeh humbje në kampionatin italian që prej marsit të këtij viti dhe që kryeson me 5 pikë më tepër nga ndjekësit më të afërt. 39-vjeçari suedez ishte të dielën në “San Siro” për të mbështetur shokët, pasi në fushë nuk mund të luante për shkak të një…

Zyrtare: Stadiumi i Napolit merr emrin e legjendës Maradona!
Slider, Sport

Zyrtare: Stadiumi i Napolit merr emrin e legjendës Maradona!

Tashmë, nuk ka më dyshime. Stadiumi i qytetit të Napolit nuk do të quhet më San Paolo por Diego Armanda Maradona. Kryetari i bashkisë së Napolit njoftoi sot lajmin, duke zyrtarizuar gjithçka që kishte paralajmëruar pak ditë më parë. Po mendoheshin disa versione të emrit si: “Stadio Comunale Diego Maradona”, ose “Arena Diego Maradona”, por…

1 2 3 4 5 54
error: Content is protected !!
Struga Ekspres