/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!

Shqipëri

Vrasësi i 8 personave ishte në gjendje të dehur
Shqipëri, Slider

Vrasësi i 8 personave ishte në gjendje të dehur

Kanë dalë të tjera detaje që lidhen me masakrën e Resulajt në Vlorë, ku 24 vjeçari Ridvan Zykaj ju mori jetën 8 personave dhe plagosi 6 të tjerë. Bëhet me dije se autori para se të kryente këtë masakër ka qenë në një drekë. Dyshohet se ai ka qenë në gjendje të dehur. Ndërkohë policia…

Masakër e madhe në Shqipëri: 24 vjeçari vret 8 persona
Shqipëri, Slider

Masakër e madhe në Shqipëri: 24 vjeçari vret 8 persona

Tetë persona janë vrarë me armë zjarri në Selenicë të Vlorës. Sipas njoftimit nga Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shqipërisë, ngjarja ka ndodhur në fshatin Resulaj, ku një person ka qëlluar për vdekje pjesëtarët e dy familjeve. “Shtetasi Ridvan Zykaj, 24 vjeç, për motive ende të paqarta ka vrarë me armë zjarri 8 persona…

Burri rreh gruan, por e pëson nga vëllai i saj
Shqipëri, Slider

Burri rreh gruan, por e pëson nga vëllai i saj

Sherret dhe dhuna në familja, në jo pak raste vijnë në forma, nga më të rrallat dhe më të çuditshmet. Një i tillë është regjistruar në një fshat të Kavajës. Burri ka dhunuar fizikisht bashkëshorten e tij. Por. Menjëherë aty është gjendur vëllai i saj, i cili “i ka hyrë në dru”, burrit të motrës….

1 38 39 40 41 42 61
error: Content is protected !!
Struga Ekspres