Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiBaki Kupa zgjidhet kryetar i Veleshtës (FOTO)

Baki Kupa zgjidhet kryetar i Veleshtës (FOTO)

Baki Kupa,Jetnir Skënderi dhe Gajur Kaba janë ekipi drejtues i Veleshtës

Sonte ne ambientet e shkolles fillore Zini Hani – Veleshte u mbajt mbledhje per zgjedhjen e struktures se re te BL-Veleshte, me miratimin e Njesise per organizimin e Bashkesive Lokale ne kuader te Komunes se Struges.
Mbledhja u karakterizua nga prezence masive e banoreve te saj.
Mbledhjen e udhehoqi ish-Kryetari në detyrë i BL-Veleshte z.Naim Nasufi. Per procesverbalist dhe ne kryesine e punes u propozuan Xhevdet Vinca, Qifli Shej dhe Armend Recii. Mbikqyres i punimeve nga Komuna e Struges ishte Herolind Tuda. Per anetar te keshillit u propozuan 15 emra (foto) te cilat unanimisht u votuan nga te pranishmit.
Nga perberja e keshillit te re u propozuan per Kryetar te BL-Veleshte – Baki Kupa, sekretar – Jetmir Skenderi dhe arkatar Gajur Kaba, te cilet moren mbeshtetje dhe u votuan qe te udheheqin ne vazhdim BL-Veleshte

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments