Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQyteti31 vjeçari kapet me kokainë

31 vjeçari kapet me kokainë

Njësia për Punë të Brendshme Strugë ka ngritur kallëzim penal kundër V.B.(31) nga Shkupi, për shkak të dyshimit të bazuar për kryerjen e veprës penale “Prodhim dhe lëshim i paautorizuar në treg i drogave narkotike, substancave psikotrope dhe prekursorëve”. Gjatë kontrollit të kryer në rrugën “Vllado Maleski” në Strugë, oficerët e policisë i kanë gjetur dhe sekuestruar kokainë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments