Thursday, June 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAlternativa vendos sot, pjesë e qeverisë ose opozitë

Alternativa vendos sot, pjesë e qeverisë ose opozitë

Alternativa e Afrim Gashit sot në ora 18:00 do të mbledhë Kryesinë Qendrore. Gjatë mbledhjes pritet të vendoset nëse kjo parti opozitare do të bëhet pjesë e Qeverisë dhe e shumicës parlamentare apo do të mbetet edhe më tej do të veproj si opozitë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments