Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniSot është koha me shi

Sot është koha me shi

M.oti sot është me vranësira dhe reshje të shiut. Në viset malore reshjet do të jenë të dëborës dhe do të formohet shtresë dëbore. Do të fryjë dhe erë mesatare nga drejtimi jugor. Temperatura maksimale do të jetë në interval prej 7 deri në 11 gradë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments