Monday, April 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShqipëriAksident tragjik: Masivi i mermerit zë poshtë makinën, 1 e vdekur e...

Aksident tragjik: Masivi i mermerit zë poshtë makinën, 1 e vdekur e 3 të plagosur (FOTO)

Një aksident rrugor është verifikuar paraditen e së shtunës në afërsi të fshatit Çiflig në Lushnje, ku disa gurë mermeri që po transportoheshin nga një kamion janë shkëputur dhe kanë zënë poshtë një veturë.

Burime policore lokale bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:45, kur gurët janë shkëputur nga kamioni me targë “AA 667 MP” dhe kanë rënë mbi një “Peugeot” me targë “AA 862 SF”, transmeton tch.

Nga goditja e rëndë ka humbur jetën një 24-vjeçare e identifikuar me inicialet E.I, e cila po udhëtonte në makinë, ndërsa 3 persona të tjerë, përfshirë drejtuesin e mjetit kanë pësuar lëndime dhe janë transportuar në spitalin e Lushnjes.

Agjentët e policisë kanë shoqëruar në komisariat drejtuesin e kamionit, shtetasin me inicialet B.P dhe po kryejnë veprimet proceduriale.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments