Wednesday, April 24, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniStudentja e shkëlqyer nga Ohri zgjidhet senatore në UEJL

Studentja e shkëlqyer nga Ohri zgjidhet senatore në UEJL

Alma Kaleci, studentja e shkëlqyer nga Ohri, fiton votën e shumicës në zgjedhjet e sotshme për senatore në UEJL. Studentët në studime master pranë fakultetit të Biznesit dhe Ekonomisë ia dhanë fitoren kandidates nga viti i dytë, dega Menaxhment. Alma grumbulloi dyfishin e votave ndaj kundër kanditatëve të saj, si përfaqësuesja më e re në Parlamentin Studentor të UEJL.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments