Tuesday, April 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniShqiptarja nga Maqedonia u varros, Zvicra e lejon pensionistin të shkoj në...

Shqiptarja nga Maqedonia u varros, Zvicra e lejon pensionistin të shkoj në punë

Tre ditë ai u zhdukë nga jeta publike, por gazeta zvicerane „Blick“ e ka gjetur pensionistin tetëdhjetëvjeçar K. S. në Aargau, ku ai ka ordinancën e vet dhe ka filluar sërish punën.

Krejt pa brenga, ditën e djeshme dentisti tetëdhjetëvjeçar K. S. ka marrë një taksi veturë para ordinancës së vet në Aargau. Pothujase në të njëjtën kohë, viktima e tij Elida Osmani (19), në praninë e madhe të popullatës në Maqedoni është varrosur. Kundërthëniet nuk mund të jenë më të mëdha.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments