Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeBotaA është kjo Njësia Speciale më e fortë në botë? (Video)

A është kjo Njësia Speciale më e fortë në botë? (Video)

Njësia Speciale e Policisë konsiderohet ‘gardiani’ kryesor i shtetit.

Në këtë video të postuar në internet, shihen forcat e Policisë në Malajzi, gjatë një prezantimi spektakulare, transmeton Zëri.

Ata shihen teksa hynë në një autobusë… Shikojeni videon dhe vlerësoni vet:

http://www.youtube.com/watch?v=rub5z5MwqSM

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments