Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiEDHE PAS NJE MUAJI,ASNJE GJURME

EDHE PAS NJE MUAJI,ASNJE GJURME

Sot u mbushen plote nje muaj nga zhdukja e Uran Kupes,ai doli nga shtepia ne oren 19:00 dhe nuk u kthye me.Familja Kupa nuk ka asnje shenje per vendodhjen e tij.As institucionet perkatese nuk kane asnje sinjal te vogel per Uran Kupen.Policia vazhdon kerkimet per te rene ne gjurme te Uran Kupes,truprojes se kryeatrit te komunes Ziadin Sela.

Plote nje muaj,Uran Kupa i mungon familjes se tij,vajzes se tij te vogel,Lorenes,miqeve te tij.

Kujtojme se koheve te fundit  ne Maqedoni eshte shtuar numri i atyre qe jane paraqitur si te zhdukur nga ana e familjareve.(Struga Ekspres)

Shperndajeni lirisht…

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments