Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniA DO TE 'GODAS' SHQIPTARET 'BOMBA'NR 4?

A DO TE ‘GODAS’ SHQIPTARET ‘BOMBA’NR 4?

”BOMBA” NUMER 4 PRITET TE  BEJ JE ZHURME ME TE MADHE SE TRE ‘BOMBAT’ E KALUARA,

Partia e LSDM-se pritet qe sot ne ora 14 :00 ne konferencen per shtyp te publikoj ”bomba” me te fuqishme se tre bombat e kaluara.Sipas disa informatave jo zyrtare flitet  se kjo ”bombe” do te ‘godase’ edhe  funksionaret e larte te politikes shqiptare ne Maqedoni,por asgje nuk i dihet strategjise se ‘bombave’ te  Zoran Zaevit dhe partise se tij.

Opinioni shqiptar e ndjek me shume vemendje publikimin e pergjimeve nga partia e LSDM-se.Opinioni maqedonas e shikon me shume rezerva kete publikim-thone disa analiste shqiptar ne Maqedoni.

 

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments