Saturday, May 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniKERKOJNE DOREHEQJEN E MINISTRIT

KERKOJNE DOREHEQJEN E MINISTRIT

QINDRA QYTETAR DUAN DOREHEQJEN E MINISTRIT SHQIPTAR TE EKOLOGJISE, NURHAN IZAIRIT.

Telefoni i ministrit Nurhan Izairi vazhdimisht pranon mesazhe nga shume qytetar te cilet kerkojne doreheqjen e tij,jane shume mesazhe.

Qindra qytetarë nëpërmjet mesazheve telefonike që po i dërgojnë në numrin e ministrit të Ekologjisë kërkojnë dorëheqjen e tij. Në mesazhet me përmbajtjen e thjeshtë me porosinë Dorëhiqu Ministër, qindra qytetarë po shprehin revoltën e tyre për ajrin e ndotur në nivele alarmante në Tetovë dhe rrethinë.

 

Këtë aktivitet siç merr vesht Tetova1.com e ka organizuar Lëvizja Qytetare Eco Guerilla e cila aktivitetet e saj i bënë në drejtim të sensibilizimit të popullatës për pasojat e ajrit të ndotur.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments