Qyteti

Sonte në “Trendy Caffe”-Strugë, përjetoni një mbrëmje të paharruar romantike me Redon Makashin (FOTO)
Qyteti, Slider

Sonte në “Trendy Caffe”-Strugë, përjetoni një mbrëmje të paharruar romantike me Redon Makashin (FOTO)

Këngëtari romantik Redon Makashi do të performojë në Strugë sonte më datën 01.01.2018 , me rastin e Vitit te ri (01-01-2016) në qender te Struges,ne “TRENDY CAFFE”. Redon Makashi,kengetari qe gjithmone krijon nje atmosfere te bukur romantike dhe te paharruar,vetem ne “TRENDY CAFFE”,kenaqesia e garantuar!Redon Makashi,një emër i madh që garanton mbrëmje të mëdha gazmore.

Fëmija i parë në Strugë për vitin 2018 është djalë
Qyteti, Slider

Fëmija i parë në Strugë për vitin 2018 është djalë

Fëmija i parë i lindur në repartin e gjinekologjisë të Spitalit të përgjithshëm në Strugë është djalë i lindur vetëm 30 minuta pasi kishte hyr viti 2018,shkruan Strugalajm.com. Sipas shefit të Repartit Obstretiko-Gjinekologjik në Spitalin e Strugës Muhamed Asani fëmija i parë ka lindur në ora 00:30 me peshë prej 3.250 kg, . Këtë djalë…

Nesër në “Trendy Caffe”-Strugë, përjetoni një mbrëmje të paharruar romantike me Redon Makashin (FOTO)
Qyteti, Slider

Nesër në “Trendy Caffe”-Strugë, përjetoni një mbrëmje të paharruar romantike me Redon Makashin (FOTO)

Këngëtari romantik Redon Makashi do të performojë në Strugë më datën 01.01.2018 , me rastin e Vitit te ri (01-01-2016) në qender te Struges,ne “TRENDY CAFFE”. Redon Makashi,kengetari qe gjithmone krijon nje atmosfere te bukur romantike dhe te paharruar,vetem ne “TRENDY CAFFE”,kenaqesia e garantuar!Redon Makashi,një emër i madh që garanton mbrëmje të mëdha gazmore.

Komuna e Strugës uron Vitin e Ri
Qyteti, Slider

Komuna e Strugës uron Vitin e Ri

Te nderuar qytetarë! Po mbyllim nje vit me shume ndyrshime ngarkesa dhe angazhime, me lloj lloj rrethanash te parashikueshme dhe te pa parashikueshme. Dhe po hyme ne nje vit me objektiva te reja. Duke patur parasysh potencialet njerezore jemi thellesisht te bindur qe viti 2018 do te na siell ndryshime ne Komunen tone si ne…

Qytetarët e Strugës: Në 2018-ën të zgjidhen problemet
Qyteti, Slider

Qytetarët e Strugës: Në 2018-ën të zgjidhen problemet

Struga vitin 2018 do ta pret me probleme të mëdha për të cilat qytetarët kërkojnë zgjidhje urgjente. Ata thonë se prioriteti i autoriteteve lokale në vitin e ri duhet të jetë furnizimi me ujë në këtë komunë si dhe gjetja e një zgjidhjeje të plotë për deponinë e egër të qytetit. Krahas këtyre, ata kanë…

Festoni dhe gëzoni për Vitin e Ri në restorant “Merlon”-Strugë, rezervo tani (FOTO)
Qyteti, Slider

Festoni dhe gëzoni për Vitin e Ri në restorant “Merlon”-Strugë, rezervo tani (FOTO)

Restorant “Merlon” e cila gjendet buzë liqenit të Strugës, organizon mbrëmjen festive të natës së Vitit të Ri 2018, një mbrëmje familjare të gëzueshme dhe të paharruar dhe me ushqim të begatshëm të përcjellur me muzikën Live nga këngëtarja Ana,pianisti Valdrin Selmani dhe klarinet Denis Resdzeposki.Rezervo tani në numrin e tel: 072 571 071.

Nesër në “Trendy Caffe”-Strugë, përjetoni një mbrëmje të paharruar romantike me Redon Makashin (FOTO)
Qyteti, Slider

Nesër në “Trendy Caffe”-Strugë, përjetoni një mbrëmje të paharruar romantike me Redon Makashin (FOTO)

Këngëtari romantik Redon Makashi do të performojë në Strugë më datën 01.01.2018 , me rastin e Vitit te ri (01-01-2016) në qender te Struges,ne “TRENDY CAFFE”. Redon Makashi,kengetari qe gjithmone krijon nje atmosfere te bukur romantike dhe te paharruar,vetem ne “TRENDY CAFFE”,kenaqesia e garantuar!Redon Makashi,një emër i madh që garanton mbrëmje të mëdha gazmore.

Festoni dhe gëzoni për Vitin e Ri në restorant “Merlon”-Strugë, rezervo tani (FOTO)
Qyteti, Slider

Festoni dhe gëzoni për Vitin e Ri në restorant “Merlon”-Strugë, rezervo tani (FOTO)

Restorant “Merlon” e cila gjendet buzë liqenit të Strugës, organizon mbrëmjen festive të natës së Vitit të Ri 2018, një mbrëmje familjare të gëzueshme dhe të paharruar dhe me ushqim të begatshëm të përcjellur me muzikën Live nga këngëtarja Ana,pianisti Valdrin Selmani dhe klarinet Denis Resdzeposki.Rezervo tani në numrin e tel: 072 571 071. Më…

1 82 83 84 85 86 141
Struga Ekspres