Monday, May 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJe rezultati në Zhepin

Je rezultati në Zhepin

Rezultatet e Zgjedhjeve Presidenciale në Strugë dhe rrethinë:

Zhepin

Bujar Osmani:71

Arben Taravari:19

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments