Tuesday, April 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiZoran Zaev nesër vjen në Strugë, ja pse

Zoran Zaev nesër vjen në Strugë, ja pse

Ministri për vetëqeverisje lokale Suhejl Fazliu, së bashku me Shefin e Delegacionit të Bashkimit Evropian, Samuel Zhbogar dhe Përfaqësuesja e përhershme e UNDP-së, Louisa Vinton, sot në Strugë, do ta hapë Forumin dy-ditorë “Decentralizimi përsëri në fokus” në të cilin do të marrin pjesë kryetarët e të gjitha 80 komunave.

Konferenca do të mbahet në hotel Izgrev-Strugë, duke filluar në orën 16.00.

Në Konferencë do të marrë pjesë edhe kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë, Zoran Zaev, prania e të cilit është konfirmuar për ditën e dytë, më 1 dhjetor, në sesionin Dialog me kryeministrin , nga ora 11.00 deri në ora 13.00-të.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments