Tuesday, April 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniVajza e ish-ministrit maqedonas Çavkov bën jetë luksi, kjo është makina e...

Vajza e ish-ministrit maqedonas Çavkov bën jetë luksi, kjo është makina e saj 120 mijë euro (FOTO)

Një pjesë e mediave maqedonase kanë shkruar se fëmijët e ish-ministrit të brendshëm,Mitko Çavkov bëjnë jetë luksi,
duke poseduar makina sheikësh.
Sipas portalit Dokaz, vajza e Çavkovit posedon një makinë Porshe Panamera, vlera e së cilës shkon mbi 120 mijë euro. Kjo makinë luksoze nuk dihet se si është pëfituar dhe nuk jepen detaje nga ky portal. Por një info të shkurtër për të ka dhënë një aktivist i shoqërisë civile, i cili ka nxjerrë foton e makinës dhe vlerën e saj.
Po ashtu edhe djali i Çavkov u nënvizua nga portalet se posedon makina luksoze, mes të cilave edhe një Mercedes me një vlerë prej 100 mijë euro.
Ish-ministri i brendshëm Çavkov përfundoi në burgun e Shutkës, pas shqiptimit të paraburgimit prej 30 ditëve. Ai akuzohet se si drejtor i byrosë së sigurisë publike dhe shef i shtabit operativ natën e 27 prillit nuk kishte dhënë urdhër për më shumë se dy orë për të ndërhyrë policia në Kuvend, ku po rrezikohej jeta e deputetëve dhe gazetarëve.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments