Thursday, June 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniZoran Zaev bën thirrje për regjistrim

Zoran Zaev bën thirrje për regjistrim

Kryeministri Zoran Zaev gjatë ditës së sotme është regjistruar në vendlindjen e tij në Strumicë. Ai ka shfrytëzuar rastin, t’i ftojë qytetarët që të regjistrohen në këto katër ditë të mbetura.
“Pas 20 vjetësh, përfundimisht shteti ynë do të ftojë të dhëna relevante dhe aktuale të cilat më tej do të jenë bazë për krijimin e politikave reale të cilat në tërësi u përgjigjen nevojave të qytetarëve”, tha Zaev, duke shtuar se qytetarët nuk duhet të hezitojnë dhe të regjistrohen.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments