Saturday, May 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiZhduket strugani

Zhduket strugani

Më datë 06.11.2023 në ora 10:30 në Policinë e Strugës është raportuar se nga shtëpia e tij në Strugë është larguar I.R. (70) nga Struga. Sipas raportit, ai më parë ishte larguar nga shtëpia dhe ishte kthyer në disa raste. Po merren masa për gjetjen e personit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments