Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiNjë plumb "qorrë" godet shtëpinë në një fshat të Strugës

Një plumb “qorrë” godet shtëpinë në një fshat të Strugës

Më datë 06.11.2023, në ora 12:30, në Njësinë për punë të Brendshme Strugë, është raportuar se në fshatin Veleshtë të Strugës, një plumb “qorrë” nga një
armë zjarri ka goditur një pjesë të shtëpisë në pronësi të 64 vjeçarit nga i njëjti fshat. Për rastn është informuar prokurori publik ka dhe sipas udhëzimeve të tij ekipet policore kanë kryer kqyreje në vend ngjarje . Po merren masa për zbardhjen e ngjarjes.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments