Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTragjedi/ 59 vjeçari humb jetën duke punuar në një shtëpi

Tragjedi/ 59 vjeçari humb jetën duke punuar në një shtëpi

Dje në ora 10:38, në SPB- Ohër është raportuar se një person (59) nga fshati Leskoec i Ohrit, i cili ishte duke kryer punë ndërtimore në një shtëpi në fshatin Ramne të Ohrit, ka rënë dhe ka ndërruar jetë. .

Ekipet policore kanë kryer këqyrjen e vendit të ngjarjes dhe me urdhër të prokurorit publik, trupi i pajetë i të ndjerit është transferuar në repartin e mjekësisë ligjore në Spitalin e Përgjithshëm në Manastir, ku është kryer autopsia.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments