Thursday, May 30, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniZhduket pa lënë asnjë gjurmë i riu nga Veleshta

Zhduket pa lënë asnjë gjurmë i riu nga Veleshta

Policia e Strugës bëri me dije se më 30 janar të këtij viti është zhdukur një i ri 27 vjeç nga Veleshta.

Zhdukja është denoncuar nga i ati, i cili ka deklaruar në polici se djali i tij ishte larguar nga shtëpia në drejtim të paditur dhe nuk ishte kthyer më.

Policia po merr masa për gjetjen e të riut.(Struga Lajm)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments