Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniZhduket 16 vjeçari

Zhduket 16 vjeçari

Me datë 18.01.2024 në ora 12:00 në SPB Shkup, nga Enti publik për përkujdesje të fëmijëve me probleme arsimore- sociale dhe me sjellje të çrregullt, në zonën e Karposhit – Shkup është raportuar se nga reparti i tyre është larguar M.A.(16), i njëjti është larguar disa herë ku është gjetur dhe është kthyer.

Po merren masa për gjetjen e personit.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments