Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiZhduken dy vajza të mitura nga një fshat i Strugës

Zhduken dy vajza të mitura nga një fshat i Strugës

Me datë 13.12.2023 në ora 23:00 në Njësinë për Punë të Brendshme Strugë, L.P.(43) nga fshati Moroishtë i Strugës, ka raportuar se është larguar nga shtëpia familjare ,vajza e saj T.P.(14) dhe shoqja e saj A.S.(15) nga fshati Lozhan, Strugë. ,të cilat edhe më parë janë raportuar se po largohen nga shtëpia dhe janë kthyer. Po merren masa për gjetjen e personave.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments