Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniDhëndri e sulmon vjehrrën

Dhëndri e sulmon vjehrrën

S ektori për Punë të Brendshme-Tetovë, njofton se gjatë ditës së djeshme një grua e moshës 57 vjeçe ka denoncuar në polici dhëndrin e saj, për të cilën tha se kishte sjellje agresive dhe e ka kërcënuar.

“Pesëdhjetë e shtatë vjeçarja I.T.K. nga Tetova, dje (13-dhjetor) në ora 16:10 në SPB- Tetovë ka raportuar se dhëndri i saj N.S.(33) nga Shemshova e Tetovës, i cili ishte në arrest shtëpiak, ka qenë agresiv për një kohë të gjatë ndaj saj dhe e ka kërcënuar. Ndaj N.S. po merren masa dhe pas dokumentimit të plotë të rastit do të vijojnë parashtresa përkatëse”, thuhet në njoftimin e SPB-Tetovë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments