Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiMPB: Në Labunishtë të Strugës kapet me drogë 26 vjeçari

MPB: Në Labunishtë të Strugës kapet me drogë 26 vjeçari

Me datë 13.12.2023, në ora 13:45 në fshatin Labunishtë të Strugës, zyrtarët policorë të MPB- Strugë kanë arrestuar njē 26 vjeçar.

Gjatë kontrollit në banesën e tij, të kryer me urdhër të gjykatës, i është gjetur dhe konfiskuar marihuana. Ai u ndalua në Komisariat dhe pas dokumentimit të plotë të ngjarjes ndaj tij do të bëhet kallëzimi përkatës, bën të ditur MPB.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments