Sunday, June 16, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniZgjedhja e Gashit për kryeparlamentar, Taravari përcjell një porosi

Zgjedhja e Gashit për kryeparlamentar, Taravari përcjell një porosi

Kryetari i ASH-së, Arben Taravari ka dal me një porosi pas zgjedhjes së Afrim Gashit në krye të Parlamentit të Maqedonisë së Veriut.

“Punë të mbarë këtij parlamenti historik i cili do të mbahet mend gjatë!
Qoftë i popullit dhe për popullin!
Urime dhe kryeparlamentarit z. Afrim Gashi, një burrë të mirë si ai i ka hije kjo detyrë! Tash është Koha për Punë!”, nënvizoi Taravari.(INA)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments