Friday, June 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMexhiti: Sot po nisim një kapitull të ri në politikën shqiptare në...

Mexhiti: Sot po nisim një kapitull të ri në politikën shqiptare në Maqedoninë e Veriut

Izet Mexhiti përmes një statusi shkruan se po niset një kapitull i ri në politikën shqiptare në RMV.

”Sot po nisim një kapitull të ri në politikën shqiptare në Maqedoninë e Veriut. Klasa e vjetër politike po zëvendësohet nga gjenerata e re. Politika e arrogancës, armiqësive, injorimit të qytetarit po i hap rrugë brezit të të ardhmes, politikës së llogaridhënies, dialogut dhe respektit ndaj votuesit. Faleminderit që besuat. Nuk do t’ju zhgënjej! Ndryshimi ia VLEN” – shkruan Izet Mexhiti.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments