Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiDhjetë këmbësor nga Struga dënohen nga policia

Dhjetë këmbësor nga Struga dënohen nga policia

Më datë 27.05.2024, në periudhën nga ora 07:00 deri në orën 15:00, gjatë kontrollit të qarkullimit rrugor, punonjësit e policisë kanë konstatuar dhe sanksionuar 17 këmbësorë të cilët po kalonin rrugën në mënyrë të pasigurt jashtë vendkalimit të shënuar ose vendkalimit të këmbësorëve.

Prej tyre janë dënuar 4 këmbësor në Ohër, 10 në Strugë dhe 3 në Kërçovë, njofton MPB.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments