Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniZejd Rexhepi: Do të votojmë për ta rrëzuar Qeverinë

Zejd Rexhepi: Do të votojmë për ta rrëzuar Qeverinë

Deputeti i Zejd Rexhepi tha se partia Alternativa ka parime konzistente politike dhe se këto parime konzistente i realizon konform funksionimit politik.

“Prandaj, atë që e kam thënë është qëndrim i Alternativës, se ne asnjëherë nuk do të jemi në një listë të përbashkët me njerëz të cilët janë antishqiptar, anti Nato, anti BE”, tha Zejd Rexhepi.

Ai tha se ata si opozitë kanë ardhur sot për të votuar, për, pra për rrëzimin e Qeverisë. /SHENJA/

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments