Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniZaev i trembur

Zaev i trembur

Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev po e ruan një sigurim i armatosur dhe nuk po e lëshon ndërtesën e partisë nga arsye të sigurisë.

Ashtu si mësuam nga burime brenda partiake, lideri i opozitës për shkak të vendosmërisë për ti publikuar materialet për pushtetin, ndjen kërcënime për sigurinë dhe jetën e tij, dhe nuk po e lëshon selinë e LSDM, madje edhe po flenë atje.

Ndërtesa është e forcuar me sigurim të armatosur.

Burime partiake nga LSDM informojnë se incizime të reja në opinion mund të dalin gjatë ditës së nesërme.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments