Sunday, July 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiUra e vjeter ne Struge

Ura e vjeter ne Struge

Ura e vjeter ne Struge e fotografuar para shume vitesh dhe qe te kujton nje ure te mrekullueshme per te cilen mund te flasin me shume nostalgji qytetaret qe e kane shijuar bukurine e kesaj ure qe ndante liqenin nga lumi drin.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments