Wednesday, April 24, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniZaev: Ja kur do ta zgjedhim ministrin e shëndetësisë (VIDEO)

Zaev: Ja kur do ta zgjedhim ministrin e shëndetësisë (VIDEO)

Kryeministri, Zoran Zaev tha se së shpejti opinioni do të njihet me ministrin e ri të Shëndetësisë, zëvendësin e tij dhe ministrin e ri pa resor.
Ai tha se këto ditë po bëhen edhe bisedimet e fundit me partnerët e koalicionit për ta kompletuar përbërjen e Qeverisë. Ky dikaster më parë është drejtuar nga Arben Taravari i ASH, i cili u zgjodh kryetar i Gostivarit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments