Monday, May 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniZaev, Filipçe dhe Nikollovski dënohen me nga 50 euro, nuk kanë mbajtur...

Zaev, Filipçe dhe Nikollovski dënohen me nga 50 euro, nuk kanë mbajtur kaska

Kryeministri Zoran Zaev, zv/ministri Ljupço Nikollovski si dhe ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe janë gjobitur për kundërvajtje në trafik, respektivisht për mosmbajtje të kaskës gjatë drejtimit të motoçikletës.

Prej fotografive të urdhërpagesave të shpërndara në rrjetet sociale shihet se funksionarët shtetërorë janë gjobitur me nga 50 euro.

Zaev, Nikollovski dhe Filipçe ishin ndaluar para tre dite në bulevardin “Goce Delçev” në afërsi të Qeverisë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments