Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShqipëriVret gruan,më pas vret veten.

Vret gruan,më pas vret veten.

Krimi brenda familjes këtë herë ka tronditur Malësinë e Madhe, teksa një çifit bashkëshortësh është gjetur i vdekur brenda në automjet në një rrugë dytësore në fshatin Aliaj Kastrat.

Burime paraprake bëjnë me dije se 36-vjeçari me iniciale P.I ka vrarë fillimisht bashkëshorten e tij shtetasen me iniciale D.I dhe më pas ka vrarë veten.

Trupat e pajetë janë gjetur nga banorët e zonës, ndërsa është njoftuar policia e Shkodrës, e cila po vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments