Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniVrasje e dyfishtë në Kumanovë

Vrasje e dyfishtë në Kumanovë

Të paktën tre persona u qëlluan sot, dhe dy prej tyre vdiqën, raporton Tv Telma.

MPB Kumanovë dhe MPB konfirmojnë se ka një ngjarje kaq të përgjakshme dhe paralajmërojnë më shumë informacion në vijim, transmeton Televizioni News

Fillimisht konfirmojnë se ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:25 në fshatin Gabresh, ku një 66-vjeçar ka qëlluar me armë zjarri motrën dhe dy djemtë e saj, pra nipërit e tij.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments