Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniStrugani dr Asim Musa nxjerrë gurin më të madh (8 cm) nga...

Strugani dr Asim Musa nxjerrë gurin më të madh (8 cm) nga fshikëza e urinës në 20-30 vitet e fundit në Klinikën e Urologjisë në Shkup (VIDEO)

Një video e një operacioni në të cilin një nga gurët më të mëdhenj, rreth 8 cm u hoq nga fshikëza e urinës ,më i madhi në këto 20 vitet e fundit po shpërndahet në rrjetet sociale.

Lajmin e ka bërë të ditur ish-zëvendësministri i Shëndetësisë dhe ish-drejtor i spitalit të Strugës, urologu Asim Musa në profilin e tij në Facebook dhe më pas postimi është përhapur me shpejtësi në Facebook.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments