Tuesday, April 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTragjedi në Kumanovë: Vëllai vret motrën dhe nipin

Tragjedi në Kumanovë: Vëllai vret motrën dhe nipin

Të paktën tre persona u qëlluan sot, dhe dy prej tyre vdiqën në fshatin Gabresh të Kumanovës.

MPB në Kumanovë konfirmon se ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:25 në fshatin Gabresh, ku një 66-vjeçar ka qëlluar me armë zjarri motrën dhe dy djemtë e saj, pra nipërit e tij.

E motra, 63-vjeçare dhe njëri nga djemtë 38-vjeçar kanë vdekur në vend. I plagosuri i tretë është dërguar në spitalin e Kumanovës.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments