Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniVMRO-ja dhe LSDM-ja kujdesen per BDI-ne

VMRO-ja dhe LSDM-ja kujdesen per BDI-ne

Kim Mehmeti vazhdon te shkruaj ne profilin e tij,kesaj radhe pas ”bombes” nr 7:

“Shumë miq të kësaj faqeje më pyesin pse opozita maqedonase nuk shpalosë më shumë ‘bomba’ konkrete që do dëshmonin bëmat eventuale kriminale të funksionarëve të BDI-së?! Edhe pse për atë që kupton, edhe ‘bombat’ e deritanishme flasin shumë edhe për pushtetarët shqiptarë, duhet shtuar se mbase BDI-ja është shpallur pasuri kombëtare e popullit maqedonas dhe e Maqedonisë dhe duke qenë e tillë, pra duke e ditur se ajo është më e përdorshme për cilëndo qeveri maqedonase, për të njësoj kujdesen dhe e mbrojnë, edhe VMRO-DPMNE-ja edhe LSDM-ja!” (Kim Mehmeti)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments